KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327123
nr 1332 7123
Rikard Lindström
(1882-1943), Sverige
Oljemålning, Skärgårdsmotvi med skuta. Signerad. Olja på duk, 100x80cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 8 juni 2020
kl 18:39:08
2/6 20:27:15
1.500 kr
7/6 19:52:46